Aktuality » Aktuality 2016

Den s dětskou gymnastikou SportLIFE 2018 11. listopad 2018

Den s dětskou gymnastikou na veletrhu SportLIFE 2018 v Brně

Spolek Sportuj s námi prezentoval na veletrhu LIFE v sekci SportLIFE od 9. do 11. listopadu 2018 projekt dětské gymnastiky. Prezentace proběhla v rámci expozice Jihomoravského kraje. V pátek byly cvičební sady k dispozici pozvaným dětem ze škol. V sobotu a v neděli byly prezentovány cvičební sady a možnosti zapojení do projektu.
V pátek 9. listopadu vedoucí projektu Petr Martínek se studentkami SPgŠ Boskovice připravil gymnastické sestavu RinoGym od firmy Jipast pro žákymateřských a základních škol, kteří byli pozváni. Organizačně měla páteční prezentaci na starost Petra Ondrašíková, vedoucí odboru školství, tělovýchovy a sportu městské části Brno - střed se svými spolupracovnicemi.
Páteční prezentaci také podpořili Martin Schwab, místostarosta městské části Brno - střed, David Aleš, předseda školské komise Brno - střed a Petr Konečný, zástupce společnosti AutoCont, která je partnerem projektu Dětské gymnastiky

Přečíst celý příspěvek


Reportáž ze Dne s dětskou gymnastikou - ZŠ ÚVOZ 27. září 2018

Den s dětskou gymnastikou v ZŠ Úvoz

Spolek Sportuj s námi pořádal ve středu 26. září Den s dětskou gymnastikou v tělocvičně ZŠ Úvoz, Brno-střed. Petr Martínek spolu se studentkami SPgŠ Boskovice připravil gymnastickou sestavu RinoGym od firmy Jipast pro žáky prvního stupně základní školy.
Gymnastickou sadu si přišla prohlédnout také Miriam Kolářová, místostarostka městské části Brno - Sever, protože i zde by chtěli projekt Dětské gymnastiky zahájit.
Akci zahájila Petra Ondrašíková, vedoucí odboru školství, tělovýchovy a sportu městské části Brno - střed.
Velice se nás těší, že se na Den s dětskou gymnastikou přišli podívat:
Martin Landa, starosta městské části Brno - střed
Michaela Dumbrovská - 1. místostarostka městské části Brno-střed
Martin Schwab, místostarosta městské části Brno - střed
David Aleš, předseda školské komise Brno - střed
Miriam Kolářová, místostarostka městské části Brno-sever
Miloš Doležal, ředitel ZŠ Úvoz

Přečíst celý příspěvek


Den s dětskou gymnastikou ZŠ Horní 2018 16. březen 2018

Den s dětskou gymnastikou
Spolek Sportuj s námi pořádal v pátek 16. března Den s dětskou gymnastikou v tělocvičně ZŠ Horní, Brno-střed. Petr Martínek spolu se studentkami SPgŠ Boskovice připravil dvě gymnastické sestavy RinoGym od firmy Jipast pro žáky prvního stupně základní školy. Gymnastické sestavy si vyzkoušely nejen děti ze ZŠ Horní, ale přišli i žáci ze ZŠ Úvoz, ZŠ Hroznová a ZŠ Antonínská. Gymnastické sady si přišla prohlédnout také Mgr. Šárka Korkešová, místostarostka městské části Brno - Černovice, protože i zde by chtěli projekt Dětské gymnastiky zahájit.
Akci zahájila Petra Ondrašíková, vedoucí odboru školství, tělovýchovy a sportu městské části Brno - střed.
Velice se nás těší, že se na Den s dětskou gymnastikou přišli podívat:
Jan Vitula, náměstek hejtmana JmK
Martin Landa, starosta městské části Brno - střed
Ing. Martin Schwab, místostarosta městské části Brno - střed
David…

Přečíst celý příspěvek


Den s dětskou gymnastikou a Autocontem v Boskovicích 13. listopad 2017

Spolek Sportuj s námi ve spolupráci se společností JIPAST pořádal v pondělí 13. listopadu 2017 v tělocvičně ZŠ Boskovice, pracoviště Sušilova Den s dětskou gymnastikou a Autocontem pro děti z mateřské a základní školy Boskovice.

Akci zahájia Hana Nedomová, starostka města Boskovice. Na prezentaci dětské gymnastiky se přišla podívat i Dagmar Burianová, ředitelka MŠ Boskovice.

Organizačně akci zajistili studenti Střední pedagogické školy Boskovice.

FOTOGALERIE - DEN S DĚTSKOU GYMNASTIKOU A AUTOCONTEM V BOSKOVICÍCH

REPORTÁŽ - DEN S DĚTSKOU GYMNASTIKOU A AUTOCONTEM V BOSKOVICÍCH

Přečíst celý příspěvek


Den s dětskou gymnastikou a Autocontem - SPORT Life 2017 10. listopad 2017

Spolek Sportuj s námi ve spolupráci s městskou částí Brno - střed a společností JIPAST pořádal v pátek 10. listopadu 2017 na Brněnském výstavišti v rámci veletrhu SPORT Life Den s dětskou gymnastikou a Autocontem pro děti z mateřských a základních škol městské části Brno-střed.

Akci zahájili Martin Schwab, místostarosta městské části Brno-střed, Petra Ondrašíková, vedoucí odboru školství městské části Brno-střed a Hana Nedomová, starostka města Boskovice.

Organizačně akci zajistili studenti Střední pedagogické školy Boskovice.

FOTOGALERIE DEN S DĚTSKOU GYMNASTIKOU A AUTOCONTEM - SPORT LIFE 2017

REPORTÁŽ - DEN S DĚTSKOU GYMNASTIKOU A AUTOCONTEM - SPORT LIFE 2017

Přečíst celý příspěvek


Den s dětskou gymnastikou a AutoContem 16. listopad 2016

Dětský den s gymnastikou a AUTOCONTEM

Spolek Sportuj s námi ve spolupráci s městskou částí Brno - střed a společností JIPAST pořádal v pátek 4. listopadu 2016 na brněnském výstavišti v pavilonu F Den s dětskou gymnastikou a AutoContem. Zúčastnilo se ho přibližně 400 dětí z 10 mateřských škol městské části Brno-střed.
Více se dozvíte v reportáži.

FOTOGALERIE ZDE

REPORTÁŽ ZDE

Informace na webových stránkách městské části Brno-střed

Přečíst celý příspěvek


Novinka BB 2016 - Štafetový běh! 2. březen 2016

Novinka Boskovických běhů – Štafetový běh!

Chceme zpřístupnit hlavní „Běh za sedmizubým hřebenem“ o délce 12,5 kilometru i těm, kteří si na tuto vzdálenost netroufnou. Pokud najdete druhého do dvojice, můžete se přihlásit do štafetového běhu v rámci hlavního závodu Boskovických běhů. Stačí při registraci zatrhnout sdělení „Zúčastním se štafetového běhu“ a napsat jméno druhého člena štafety.

Složení štafety je libovolné: muž+muž, žena+muž, žena + žena.

Délka tratě: první běžec běží trať o délce 7 km. Druhý běžec trať o délce 5,5 km. K předání štafety dojde v areálu Červená zahrada.

Startovné je pro každého člena štafety stejné, jako u běžce hlavního běhu. Oba členové štafety získávají plnohodnotné „igelitky“, jako individuální běžci hlavního závodu, tedy včetně funkčního trička.

Vyhodnocují se tři nejlepší štafetové týmy.

Do štafetového běhu se můžete registrovat od 7. 3. 2016!

Pojďme to zkusit!

Přečíst celý příspěvek