Aktuality » Aktuality 2018

Den s dětskou gymnastikou SportLIFE 2018 21. prosinec 2018

Den s dětskou gymnastikou na veletrhu SportLIFE 2018 v Brně

Spolek Sportuj s námi prezentoval na veletrhu LIFE v sekci SportLIFE od 9. do 11. listopadu 2018 projekt dětské gymnastiky. Prezentace proběhla v rámci expozice Jihomoravského kraje. V pátek byly cvičební sady k dispozici pozvaným dětem ze škol. V sobotu a v neděli byly prezentovány cvičební sady a možnosti zapojení do projektu.
V pátek 9. listopadu vedoucí projektu Petr Martínek se studentkami SPgŠ Boskovice připravil gymnastické sestavu RinoGym od firmy Jipast pro žákymateřských a základních škol, kteří byli pozváni. Organizačně měla páteční prezentaci na starost Petra Ondrašíková, vedoucí odboru školství, tělovýchovy a sportu městské části Brno - střed se svými spolupracovnicemi.
Páteční prezentaci také podpořili Martin Schwab, místostarosta městské části Brno - střed, David Aleš, předseda školské komise Brno - střed a Petr Konečný, zástupce společnosti AutoCont, která je partnerem projektu Dětské gymnastiky

Přečíst celý příspěvek


Den s dětskou gymnastikou ZŠ a MŠ Brno, Merhautova 21. listopad 2018

Dětská gymnastika se šíří Brnem!

Spolek Sportuj s námi z Boskovic již více než tři roky představuje formou workshopů na základních školách a sportovním veletrhu SPORT Life projekt Dětské gymnastiky se cvičebním nářadím RynoGym od české společnosti Jipast.
Po městské části Brno-střed se tento projekt představil ve středu 19. prosince 2018 i v městské části Brno-sever na Základní škole a Mateřská škole Brno, Merhautova ulice, a to nejen pro žáky této školy, ale i pro žáky dalších základních škol z této městské části.
Ředitelka školy Jana Foltýnová přivítala starostu městské části Brno-sever Martina Malečka, místostarostu Davida Aleše, místostarostku městské části Brno-střed Michaelu Dumbrovskou, vedoucí odboru školství, sportu, kultury a mládeže městské části Brno-střed Petru Ondrašíkovou a Šárku Korkešovou, místostarostku městské části Brno-Černovice, kam by se projekt Dětské gymnastiky měl také rozšířit.
Organizačně Den s dětskou gymnastikou…

Přečíst celý příspěvek


Reportáž ze Dne s dětskou gymnastikou - ZŠ ÚVOZ 27. září 2018

Den s dětskou gymnastikou v ZŠ Úvoz

Spolek Sportuj s námi pořádal ve středu 26. září Den s dětskou gymnastikou v tělocvičně ZŠ Úvoz, Brno-střed. Petr Martínek spolu se studentkami SPgŠ Boskovice připravil gymnastickou sestavu RinoGym od firmy Jipast pro žáky prvního stupně základní školy.
Gymnastickou sadu si přišla prohlédnout také Miriam Kolářová, místostarostka městské části Brno - Sever, protože i zde by chtěli projekt Dětské gymnastiky zahájit.
Akci zahájila Petra Ondrašíková, vedoucí odboru školství, tělovýchovy a sportu městské části Brno - střed.
Velice se nás těší, že se na Den s dětskou gymnastikou přišli podívat:
Martin Landa, starosta městské části Brno - střed
Michaela Dumbrovská - 1. místostarostka městské části Brno-střed
Martin Schwab, místostarosta městské části Brno - střed
David Aleš, předseda školské komise Brno - střed
Miriam Kolářová, místostarostka městské části Brno-sever
Miloš Doležal, ředitel ZŠ Úvoz

Přečíst celý příspěvek


Den s dětskou gymnastikou ZŠ Horní 2018 16. březen 2018

Den s dětskou gymnastikou
Spolek Sportuj s námi pořádal v pátek 16. března Den s dětskou gymnastikou v tělocvičně ZŠ Horní, Brno-střed. Petr Martínek spolu se studentkami SPgŠ Boskovice připravil dvě gymnastické sestavy RinoGym od firmy Jipast pro žáky prvního stupně základní školy. Gymnastické sestavy si vyzkoušely nejen děti ze ZŠ Horní, ale přišli i žáci ze ZŠ Úvoz, ZŠ Hroznová a ZŠ Antonínská. Gymnastické sady si přišla prohlédnout také Mgr. Šárka Korkešová, místostarostka městské části Brno - Černovice, protože i zde by chtěli projekt Dětské gymnastiky zahájit.
Akci zahájila Petra Ondrašíková, vedoucí odboru školství, tělovýchovy a sportu městské části Brno - střed.
Velice se nás těší, že se na Den s dětskou gymnastikou přišli podívat:
Jan Vitula, náměstek hejtmana JmK
Martin Landa, starosta městské části Brno - střed
Ing. Martin Schwab, místostarosta městské části Brno - střed
David…

Přečíst celý příspěvek