Den s dětskou gymnastikou SportLIFE 2018

Spolek Sportuj s námi prezentoval na veletrhu LIFE v sekci SportLIFE od 9. do 11. listopadu 2018 projekt dětské gymnastiky.

Den s dětskou gymnastikou na veletrhu SportLIFE 2018 v Brně

Spolek Sportuj s námi prezentoval na veletrhu LIFE v sekci SportLIFE od 9. do 11. listopadu 2018 projekt dětské gymnastiky. Prezentace proběhla v rámci expozice Jihomoravského kraje. V pátek byly cvičební sady k dispozici pozvaným dětem ze škol. V sobotu a v neděli byly prezentovány cvičební sady a možnosti zapojení do projektu.
V pátek 9. listopadu vedoucí projektu Petr Martínek se studentkami SPgŠ Boskovice připravil gymnastické sestavu RinoGym od firmy Jipast pro žákymateřských a základních škol, kteří byli pozváni. Organizačně měla páteční prezentaci na starost Petra Ondrašíková, vedoucí odboru školství, tělovýchovy a sportu městské části Brno - střed se svými spolupracovnicemi.
Páteční prezentaci také podpořili Martin Schwab, místostarosta městské části Brno - střed, David Aleš, předseda školské komise Brno - střed a Petr Konečný, zástupce společnosti AutoCont, která je partnerem projektu Dětské gymnastiky
Během pátku si cvičební sady vyzkoušelo asi 500 dětí, ale jak uvedla Petra Ondrašíková, ze strany škola byl o prezentaci zájem asi čtyřikrát vyšší.
Více se dozvíte v REPORTÁŽI - DĚTSKÁ GYMNASTIKA NA SPORTLIFE 2018

Text a foto: Jaroslav Parma

FOTOGALERIE - DĚTSKÁ GYMNASTIKA NA SPORTLIFE BRNO 2018