Den s dětskou gymnastikou ZŠ a MŠ Brno, Merhautova

Spolek Sportuj s námi pořádal ve středu 19. prosince Den s dětskou gymnastikou v tělocvičně ZŠ a MŠ Merhautova, Brno-sever.

Dětská gymnastika se šíří Brnem!

Spolek Sportuj s námi z Boskovic již více než tři roky představuje formou workshopů na základních školách a sportovním veletrhu SPORT Life projekt Dětské gymnastiky se cvičebním nářadím RynoGym od české společnosti Jipast.
Po městské části Brno-střed se tento projekt představil ve středu 19. prosince 2018 i v městské části Brno-sever na Základní škole a Mateřská škole Brno, Merhautova ulice, a to nejen pro žáky této školy, ale i pro žáky dalších základních škol z této městské části.
Ředitelka školy Jana Foltýnová přivítala starostu městské části Brno-sever Martina Malečka, místostarostu Davida Aleše, místostarostku městské části Brno-střed Michaelu Dumbrovskou, vedoucí odboru školství, sportu, kultury a mládeže městské části Brno-střed Petru Ondrašíkovou a Šárku Korkešovou, místostarostku městské části Brno-Černovice, kam by se projekt Dětské gymnastiky měl také rozšířit.
Organizačně Den s dětskou gymnastikou zajistil vedoucí projektu Pavel Martínek se studentkami SPgŠ Boskovice.
Projekt Dětské gymnastiky podporuje Jihomoravský kraj a společnost AUTOCONT.
Text a foto: Jaroslav Parma

FOTOGALERIE - DĚTSKÁ GYMNASTIKA ZŠ A MŠ BRNO MERHAUTOVA

REPORTÁŽ - DĚTSKÁ GYMNASTIKA NA ZŠ A MŠ BRNO MERHAUTOVA