Děti sportují s námi - Příměstský tábor 2016

„Děti sportují s námi“

Příměstský tábor

Stejně jako tomu bylo v loňském roce, také letos prázdniny pro děti z kroužků atletiky a gymnastiky začaly příměstským táborem. V druhém prázdninovém týdnu se tedy dvacet malých sportovců sešlo na zimním stadionu, který nám poskytl skvělé zázemí a nezbývalo, než si začít užívat nejrůznějších sportovních i zábavných činností. Kromě atletiky a gymnastiky jsme tedy stihli za příznivého počasí plavání na koupališti, výšlapy do Pilského údolí, atletickou olympiádu, „šipkovanou“, prohlídku hradu a nespočet her na hřišti. I přes to, že se počasí v polovině týdne malinko pokazilo, nebyl to pro nás žádný problém, protože jsme měli prostor věnovat se na stadionu atletickým, gymnastickým, pohybovým a míčovým hrám, které si rády děti z kroužků navzájem vyzkoušely.

Aby nám ani při tak nabitém programu nedocházely síly, doplňovali jsme energii skvělými obědy v restauraci Pod zámkem a po obědě relaxovali při četbě pohádek.

Poděkování patří všem, kteří se na realizaci tábora podíleli a všem malým sportovcům za skvělou atmosféru a sportovní chování. Za celý týden jsme si užili opravdu mnoho legrace a těší nás, že byl tábor pro děti příjemně a pestře stráveným časem.

Fotografie z tábora

Tábor 2016_01Tábor 2016_04Tábor 2016_02Tábor 2016_03